1xbet sportovní sázení

1xbet sportovní sázení

Obvykle (ale ne vždy) se jedná o nižší kategorie nebo série, protože je mnohem snazší je kombinovat, než přitahovat příliš mnoho pozornosti. Jakmile najdete spolupachatele a uzavřete smlouvu, za to, co se týká sázek 1xbet, stačí najít důvěryhodnou osobu, která půjde do bookmakeru, aby umístila kurzy a usnadnila vaše peníze.

Je to takový uznávaný problém, že to byl dokonce předmět epizody Simpsons, ale v tomto případě Homer personifikoval jak opravdový profesionál by se měl chovat. Informace o tom, jak se učit:

Italské skandály

Bohužel, naše země byla v posledních 30 letech protagonistou největších sportovní sázení skandálů na sportovních sázkách 1xbet. Podívejme se na ty, které vytvořily největší rozruch:
podzemní sázení

Sázení na italský fotbal scandal1xbet z osmdesátých let. Definován jako Totonero, to se stalo v italském Seria A a B fotbalovém šampionátu v sezóně 1979/80. Do hry byli zapojeni fotbalisté, manažeři a týmy, kteří utkávali zápasy prostřednictvím utajených sázek 1xbet.

Společnosti zapojené do Seria A byly Juventus, Avellino, Bologna, Neapol, Milán, Lazio, Perugia a Pescara. Zatímco v Serie B Janov, Lecce, Palermo, Taranto a Pistoiese byli zahrnuti. Byl to první velký italský skandál v historii sportovních přestupků a způsobil tak rozruch, že rezignoval tehdejší prezident UEFA Artemio Franchi.

Všechno vypuklo 3 měsíce před mistrovstvím Evropy ve fotbale, které se mělo konat v Itálii, což způsobilo ztrátu důvěryhodnosti nejen v Itálii, ale i v mezinárodním měřítku.

Odvolací věta viděla sestup do šampionátu Serie B Milána a Lazia (s velkým množstvím radiace prezidenta Milána), rozpuštění Juventusu a Pescary a trestných bodů pro všechny ostatní. Mezi hráči se namísto toho jmenovali vedoucí jména Paola Rossiho a Bruna Giordana, kteří byli suspendováni na 2 roky první a 1 rok a 6 měsíců.

scandolo itálie

Calciopoli

Další velký skandál, který zasáhl italský fotbal, skončil pod názvem Calciopoli a byl to rok 2006, v němž zvítězila Lippiova Itálie ve Světovém poháru.

Obvinění, která byla v tomto případě učiněna, byla v rozporu s pravidly o loajalitě, spravedlnosti a sportovní poctivosti a skutečné sportovní kriminalitě. Mezi podezřelými byli vůdci Juventusu, Luciano Moggi a Antonio Giraudo, bratři Della Valle pro Fiorentinu, Claudio Lotito pro Lazio a dva rozhodčí Pierluigi Pairetto a Paolo Bergamo, stejně jako několik rozhodčích Serie A.

Manažeři zúčastněných společností měli vztahy s rozhodčími rozhodci, aby měli v průběhu svých her „příznivé“ rozhodčí.

Stejně jako většina výzkumů, i tento začal z telefonních zachycení mezi zúčastněnými subjekty. Ve skutečnosti v oblasti sportovních sázek 1xbet existuje opravdová ad hoc slovní zásoba.

Odsouzené tresty byly zařazeny do šampionátu Serie B a 9 trestných bodů pro Juventus, kteří také vyhráli své poslední 2 ligové tituly, trestné body ale A v Miláně, Laziu, Fiorentině, Reggině a Sieně.

Mezi zúčastněnými lidmi bylo ozařování Moggi a Giraudo, zatímco pokuty a doby pozastavení pro všechny ostatní.

Sázení 1xbet 2006

Sázky Soccer1xbet

Ani o 6 let později, další skandál nad sportovními sázkami 1xbet zasáhne italskou ligu: sázky Calcio1xbet nebo Scommessopoli. Také v tomto případě se objevily jména manažerů, hráčů a společností Seria A, B, Lega Pro a Cadet Championship. Obvinění v tomto případě bylo zločinného sdružení zaměřeného na podvody a sportovní podvody.

Všechno se objevilo v létě 2011 po vyšetřování, které provedl prokurátor Cremona v rámci vyšetřování Last Bet. Vedoucí jména tentokrát byli ti kapitán Atalanta Cristiano Doni a bývalí fotbalisté jako Stefano Bettarini a Giuseppe Signori.

Celkem bylo více než 26 členů a 18 společností odkázáno na obvinění od sportovních trestných činů až po jednoduché porušení zákazu sázení pro členy.

Rate this post